Hakkımızda

Diva, 2005 yılında buklet sektörünün deneyimli isimlerinden Fehmi Kumanlı tarafından kurulup “Buklet sektöründe marka” olma hedefiyle yola çıkmıştır. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Diva, ilk üretim kalemi olan sabun ile hizmetine başlamıştır. Daha sonra hızla büyüyen otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan Buklet Malzemelerinin önemli kalemlerini de üretimine alarak büyümesini devam ettirmektedir.

Hijyenik koşullara sahip üretim tesisi, kaliteli hammadde, profesyonel ekip, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008, ISO 22716:2007 (GMP) belgeleri ve Uluslararası Serbest Dolaşım Sertifikası ile sektöründe fark yaratmaktadır. Üretimi yapılan bütün ürünler Sağlık Bakanlığı sistemine bildirilmektedir. Ürün yelpazemizde özel ve farklı tasarımlar ile otelinizin karakterini yansıtacak ürünleri, ekonomik koşullar altında bulma imkanınız olacaktır.
Son yıllarda doğal ürünlere karşı bir trend oluşmasıyla, zaman içerisinde bilgi ve birikimini kullanan Diva ailesi 2009 yılında kendi markası La Diva’yı piyasaya sunmuştur. Ürün yelpazesinde doğal sabun,  spa sabunları,masaj sabunu, aromatik şampuan ve duş jeli, genel vücut bakım kremi ile kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.
Zincir marketler,kozmetik mağazaları,aktarlar ve eczanelerde satışa sunulan La Diva doğal kozmetik ürünleri kalitesi ve müşterilerinden gelen memnuniyet sayesinde bizlere ayrı bir güç vermektedir.
Diva, üretim kalitesini şirket karakteri olarak benimseyerek üretilen her üründe ayrı bir heyecan ve özveride bulunarak kaliteyi standart hale getirmeyi başarmıştır. Öncelikleri arasında, müşteri memnuniyeti, makul satış koşulları ve satış sonrası hizmet, zamanında teslimat anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmaktadır.
Mükemmelin Standart Sayıldığı Yerdesiniz…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.