İade Süreci
DİKKAT:

Alınan her ürün üretici firmanın garantisi altındadır. Ancak sitemizde satılan hiçbir ürün hastalık tedavisi için kullanılmamaktadır. Bu ürünler takviye amaçlıdır. Ürün iadelerinde beklenen sonucun oluşmaması neden gösterilemez.

Cayma Hakkı Müşterinin satın aldığı ürünü; ambalajı bozulmamış ,tahrip edilmemiş, kullanılmamış olmak kaydıyla 14 gün içerisinde kargo alıcı taraf olarak iade etme hakkı sözkonusudur.

Kargo tarafından müşteriye teslim edilen ürünlerde;teslim alınmadan önce firma yetkilisi önünde açılarak ürün müşteri tarafından kontrol edilmelidir. Eğer üründe hasar olmuşmuşsa yetkiliye tutanak tutturularak müşteri ürünü teslim almamalıdır. Ürün teslim alındığında kargo firmasının görevini eksiksiz yerine getirdiğini müşteri kabul etmiş demektir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, hasara uğramış ürünlerin iadesi geçerli bir sebep göstermeksizin kabul edilmemektedir.

Ambalajı açılmış , kullanılmış ürünlerde ürün kaynaklı bir hata olduğu müşteri tarafından tespit edilmiş ise , eksiksiz doldurulmuş ürün iade formu , ürün faturası fotokopisi ile birlikte şirket adresine en geç 10 gün içerisinde anlaşmalı kargo ile şirket adresine gönderilmelidir.

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikteiade süreci başlatılır. Ürün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ; üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa yada tarafımız kaynaklı bir sorun var ise ürün bedeli tarafınıza 10 gün içerisinde geri ödenir uygun olması halinde şirketimiz tarafından kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. Eğer üründe kullanıcı kaynaklı hata varsa ve ambalajı bozulmuş ve ürün hasar görmüşse ürün bedeli müşteriye iade edilmemektedir.

Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde ‘artı bakiye’ olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ladivasabun.com’ un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik ALICI’ ya özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, kampanya ve promosyon ürünlerin, ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış olan ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

Her türlü iade işleminde kargo bedelleri müşteriye aittir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.